Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılan her türlü soru veya sorularınızı canlı destek bölümümüzden müşteri temsilcimize yazarak yada 0850 304 79 16 - 0552 438 03 16 nolu telefon numaralarımızdan bizleri arayarak sorabilirsiniz .

SORU : Sitenizde bulunan perdeler hazır ölçülerdemidir ?
CEVAP : Sitemizde bulunan tüm perde çeşitlerimiz sizin belirttiğiniz ölçülerde imal edilmektedir.

SORU : Ürünlerinizin teslim süresi kaç iş günüdür.
CEVAP : Ürünlerimiz siparişlerimizin yoğunluğuna bağlı olarak 3 ila 7 iş günü içerisinde kargoya verilir.

SORU : Sitenizde yer alan ürünlerin kalitesine güvenebilir miyim ?
CEVAP : Ürünlerimizin tamamı orijinal ve 1. Sınıf malzemelerden yapılmaktadır. Bu sebepten bizlere güvenebilirsiniz.

SORU : Mekanik Perde ( Stor - Zebra- Çiftlisistem perde ) grubunda belirtilen fiyata neler dahildir.
CEVAP : Mekanik Perde kategorisinden satın almış olduğunuz ürünün veya ürünlerin tavana ve kornişe montaj aparatları dahil , etek ve boncuk ücretleri hariçtir.

SORU : Perde Kategorisinde metre veya metrekare fiyatı verilen ürünlerin ölçüme göre kaç lira tutuğunu nasıl öğrenebilirim ?
CEVAP : Perde Kategorisinden beğendiğiniz ürünün en ve boy ölçülerini sistemimize girdiğinizde sistemimiz size  toplam fiyatı hesaplayıp gösterecektir.

SORU : Mekanik Perdelerde etek ve boncuk modelini nasıl ekleyebilirim ?
CEVAP : Seçtiğiniz ürünün en ve boy ölçülerini girip sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan pencerede size seçenekler sunulacaktır. Beğendiğiniz etek ve boncuk modelini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

SORU : Sitenizden sipariş verebilmek için sitenize üye olmam gerekli midir ?
CEVAP : Hayır gerekli değildir, Sitemize üye olmadan misafir kullanıcı olarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 

SORU : Ürünler gördüğüm renkte gelirmi ?
CEVAP: Ürünler Fotoğraf çekimi sırasındaki ortam ışığı, kullanmakta olduğunuz monitörün yada telefon ekranının parlaklığı gibi sebeplerden dolayı 1-2 ton koyu veya 1-2 ton açık olarak sizlere gelebilir.


SORU : Sitenizdeki ödeme seçenekleriniz nelerdir ?
CEVAP: Sitemizde Kredi kartı ile ödeme seçeneği, Havale ile ödeme seçeneği, Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı Tek Çekim olarak ödeme seçeneği mevcuttur. Ayrıca Sitemiz üzerinden Kredi kartı ile ödemelerinizde 12 taksit yapabilirsiniz.

SORU : Sitenizden alınan ürünlerde montaj ve kurulum hizmetiniz var mıdır ?
CEVAP : Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünlerde montaj ve kurulum hizmetimiz yoktur. Ancak Stor Perde, Zebra Perde ve Çiftlisistem Tülstor Perdelerimizin montajı sanılanın aksine çok basittir. 

SORU : Perde ketagorisinden siparişini vermek istediğim perdelerimin ölçüsünü nasıl almalıyım ?
CEVAP : Siparişini vermek istediğiniz perdelerinizin ölçüsünü almak için sitemizde bulunan ölçü nasıl alınır şablonuna bakmanız yeterli olucaktır.

WhatsApp